-10%






Шведська стінка Качай Залізо ЮНГА розбірна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Шведська стінка Качай Залізо ЮНГА розбірна
Характеристики стінки:
- Конструкція витримує вагу: до 150 кг
- Довжина лавки для преса або жиму лежачи: 1.4 м
- Вага всіх компонентів у зборі: 50 кг
- Висота стелі квартири або будинку: від 2.4-2.85 м
- Висота тренажера в зборі: 2.25 м
- Ширина встановленого тренажера: 0,66 м
- Відстань від підлоги до поперечини турніку: 2.17 м
- Відстань від стіни, на яку виходить турнік: 0.4 м
- Відстань від стіни, на яку виходять бруси: 0.69 м
- Турник має жорстке болтове закріплення, що унеможливлює його коливання.
- Сталеві перемички спортивних сходів зверху покриті антиковзким напиленням, а ручки для хвата виконані з гумовогої пластмаси.
- Канатик, драбинка та кільця, а також яскраві кольори фарбування моделі не залишать байдужою жодну дитину.

Комплектація стінки:
- Дві напрямні з металу та перемички з покриттям із платмаси: 1 комплект
- Дитяча драбинка: 1 шт
- Верхній висувний шток: 2 шт
- Нижній шток розпірний з гайкою: 2 шт
- Бруси з місцем для штанги: 1 шт
- Лавка для преса: 1 шт
- Дитячі пластмасові кільця: 2 шт
- Канат: 1 шт
- Кронштейн для кріплення турника: 2 шт
- Зібраний турник: 1 шт
- Болт М8 з гайкою для кріплення турнику: 2 шт.
- Болт М10 із гайкою: 4 шт
- Металеві виноси для кріплення шведської стінки до стіни: 4 шт.
- Ростомір: 1 шт
- Болт М10: 4 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Шведська стінка |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Конструкція | Настінна |
| Відстань від стіни | 25 см |
| Вага | 50 кг |
| Колір | Білий |
| Тип кріплення | До стіни |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 66 см |
| Висота | 225 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Шведська стінка Качай Залізо ЮНГА розбірна |
| Клас | Для дому |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Білий |
- Ціна: 9 200 ₴
