Топ
-10%






Шведська стінка Качай Залізо ОДИСЕЙ розбірна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Шведська стінка Качай Залізо ОДИСЕЙ розбірна
Характеристики стінки:
- Конструкція витримує вагу: до 150 кг
- Висота стелі квартири або будинку: від 2.4-2.85 м
- Висота тренажера в зборі: 2.25 м
- Довжина лавки для преса або жиму лежачи: 1.4 м
- Вага всіх компонентів у зборі: 50 кг
- Ширина встановленого тренажера: 0,66 м
- Відстань від підлоги до поперечини турніку: 2.17 м
- Відстань від стіни, на яку виходить турнік: 0.4 м
- Відстань від стіни, на яку виходять бруси: 0.69 м
- Турник може переміщатися між перемичками і включає універсальні наварені вузли кріплення (витримують до 100 кг). Крім канатика, драбинки та кілець на них можна повісити гойдалку, тарзанку та навіть боксерську грушу.
- Під головними напрямними знаходяться спеціальні ніжки з гумопластмаси, завдяки цьому при перенесенні тренажера на старому місці не залишиться вм'ятин на лінолеумі.
- Усі болтові з'єднання ізолюються важкознімними для дітей заглушками.

Комплектація стінки:
- Дві напрямні з металу та перемички з покриттям із платмаси: 1 комплект
- Дитяча драбинка: 1 шт
- Верхній висувний шток: 2 шт
- Нижній шток розпірний з гайкою: 2 шт
- Бруси з місцем для штанги: 1 шт
- Лавка для преса: 1 шт
- Дитячі пластмасові кільця: 2 шт
- Канат: 1 шт
- Кронштейн для кріплення турника: 2 шт
- Зібраний турник: 1 шт
- Болт М8 з гайкою для кріплення турнику: 2 шт.
- Перемичка для кріплення турника завдовжки 54 см: 1 шт
- Гвинт М8 + шайби для регулювання: 2 шт
- Металеві виноси для кріплення шведської стінки до стіни: 4 шт.
- Ростомір: 1 шт
- Болт М10: 4 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Шведська стінка |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Конструкція | Настінна |
| Відстань від стіни | 25 см |
| Вага | 50 кг |
| Колір | Білий |
| Тип кріплення | До стіни |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 66 см |
| Висота | 225 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Шведська стінка Качай Залізо ОДІСЕЙ розбірна |
| Клас | Для дому |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Білий |
- Ціна: 9 200 ₴
