Топ
-8%








Шведська стінка Качай Залізо КРОСС Тренер розбірна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Шведська стінка Качай Залізо КРОСС Тренер розбірна
Характеристики стінки:
- Конструкція витримує вагу: до 200 кг
- Висота стелі квартири або будинку: від 2.4-2.85 м
- Висота тренажера в зборі: 2.34 м
- Довжина лавки для преса або жиму лежачи: 1.4 м
- Вага всіх компонентів у зборі: 66 кг
- Ширина встановленого тренажера: 0,66 м
- Відстань від підлоги до поперечини турніку: 2.08 м
- Відстань від стіни, на яку виходить турнік: 0.4 м
- Відстань від стіни, на яку виходять бруси: 0.69 м
- Використовувати гумові троси можна як окремо так і в комбінації, опір може змінюватись від 5 до 60 кг.
- Турник може пересуватися по висоті, є місце для грифа штанги, що витримує вагу в 120 кілограм, є три види хвата: паралельний, стандартний і широкий.
- Всі зачепи за допомогою яких поперечина кріпиться до основи так само мають пластикові набивання для того, щоб обплетення перемичок не пошкоджувалося.
- Лавка покращена і базується на залізних брусах.
- Всі ручки зроблені з гумопластмаси та напаяні, це виключає небажані прокручування при виконанні віджимань та висів.

Комплектація стінки:
- Подушка для упору спини
- Турнік
- Бруси
- Перекладина
- Посилені стійки
- Місце для встановлення штанги
- Паралельний хват для підтягування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Шведська стінка |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Конструкція | Настінна |
| Відстань від стіни | 25 см |
| Вага | 66 кг |
| Колір | Чорний |
| Тип кріплення | До стіни |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 66 см |
| Висота | 234 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Шведська стінка Качай Залізо КРОС Тренер |
| Клас | Для дому, Професійні, Полупроф |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний, Білий |
- Ціна: 16 600 ₴
