Топ
-9%










Шведська стінка Качай Залізо УНІВЕРСАЛ розбірна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Шведська стінка Качай Залізо УНІВЕРСАЛ розбірна
Характеристики стінки:
- Конструкція витримує вагу: до 150 кг
- Висота стелі квартири або будинку: від 2.4-2.85 м
- Висота тренажера в зборі: 2.30 м
- Довжина лавки для преса або жиму лежачи: 1.4 м
- Вага всіх компонентів у зборі: 50 кг
- Ширина встановленого тренажера: 0,66 м
- Відстань від підлоги до поперечини турніку: 2.17 м
- Відстань від стіни, на яку виходить турнік: 0.4 м
- Відстань від стіни, на яку виходять бруси: 0.69 м
- Все обладнання на гімнастичних сходах - знімне та може пересуватися по висоті.
- На турніку є місце для боксерської груші, а бруси оснащені гачками для встановлення грифа штанги.
- Лавка має складну ніжку, може встановлюватися під будь-яким кутом, у тому числі повністю перпендикулярно до підлоги (складений стан).
- Усі болтові з'єднання ізольовані заглушками.

Комплектація стінки:
- Подушка для упору спини
- Турнік рухається по висоті
- Місце для встановлення штанги
- Перекладина
- Бруси
- Паралельний хват для підтягування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Шведська стінка |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Конструкція | Настінна |
| Відстань від стіни | 25 см |
| Вага | 50 кг |
| Колір | Чорний |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 66 см |
| Висота | 230 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Шведська стінка Качай Залізо УНІВЕРСАЛ розбірна |
| Клас | Для дому, Професійні, Полупроф |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
- Ціна: 10 000 ₴


