-10%




Шведська стінка Качай Залізо СТШ розбірна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Шведська стінка Качай Залізо СТШ розбірна
Характеристики стінки:
- Конструкція витримує вагу: до 150 кг
- Висота стелі квартири або будинку: від 2.4-2.85 м
- Висота тренажера в зборі: 2.25 м
- Довжина лавки для преса або жиму лежачи: 1,4 м
- Вага всіх компонентів у зборі: 50 кг
- Ширина встановленого тренажера: 0,66 м
- Відстань від підлоги до поперечини турніку: 2.17 м
- Відстань від стіни, на яку виходить турнік: 0.4 м
- Відстань від стіни, на яку виходять бруси: 0.69 м
- Турник має два стандартні види хвату і за рахунок можливості переміщення може підлаштовуватися під зріст людини, яка тренується.
- Гачки для грифа наварені на бруси та здатні витримувати до 90 кг.
- Установка можлива як до стіни, так і до розпорних штоків підлога-стеля.

Комплектація стінки:
- Дві напрямні з металу та перемички з покриттям із платмаси: 1 комплект
- Болт М10: 4 шт
- Верхній висувний шток: 2 шт
- Нижній шток розпірний з гайкою: 2 шт
- Кронштейн для кріплення турніку: 2 шт.
- Зібраний турнік: 1 шт
- Болт М8 з гайкою для кріплення турніку: 2 шт
- Болт М10 з гайкою: 4 шт
- Металеві виноси для кріплення шведської стінки до стіни: 4 шт.
- Бруси з місцем для штанги: 1 шт
- Лавка для преса: 1 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Шведська стінка |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Конструкція | Настінна |
| Відстань від стіни | 25 см |
| Вага | 50 кг |
| Колір | Чорний |
| Тип кріплення | До стіни |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 66 см |
| Висота | 225 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Шведська стінка Качай Залізо СТШ розбірна |
| Клас | Для дому, Професійні, Полупроф |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
- Ціна: 9 500 ₴
