Топ
-6%










Шведська стінка Качай Залізо АТЛАНТ розбірна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Шведська стінка Качай Залізо АТЛАНТ розбірна
Характеристики стінки:
- Конструкція витримує: до 200 кг
- Висота стелі квартири або будинку: від 2.4 м
- Довжина лавки для преса або жиму лежачи: 1,4 м
- Вага всіх компонентів у зборі: 62 кг
- Висота тренажера в зборі: 2.38 м
- Ширина встановленого тренажера: 0,66 м
- Відстань від підлоги до поперечини турніку: 2.28 м
- Відстань від стіни, на яку виходить турнік: 0.54 м
- Відстань від стіни, на яку виходять бруси: 0.69 м
- Бічні стійки виконані з подвійного профілю, рама витримує колосальну вагу 200 кг.
- Сходинки гімнастичних сходів збільшеного діаметру покриті антиковзким хромованим напиленням, це гарантує збереження зчеплення навіть з вологими руками.
- Турник може пересуватися по висоті, є місце для грифа штанги, що витримує вагу в 100 кілограм, є три види хвата: паралельний, стандартний і широкий.
- Всі ручки зроблені з гумопластмаси та напаяні, це виключає небажані прокручування при виконанні віджимань та висів.

Комплектація стінки:
- Дві напрямні з металу та перемички з покриттям із платмаси: 1 комплект
- Лавка для преса або жиму лежачи: 1 шт
- Замінне сидіння для лавки: 1 шт
- Кронштейн для кріплення турніку: 2 шт.
- Перемичка для кріплення турніка завдовжки 55 см: 2 шт.
- Зібраний турнік: 1 шт
- Болт М8 з гайкою для кріплення турніку: 4 шт
- Кронштейн для кріплення брусів з м'якими упорами для ліктів: 2 шт.
- М'яка спинка для упору: 1 шт.
- Болт М8 із гайкою для кріплення м'якої спинки для упору: 2 шт.
- Металеві виноси для кріплення шведської стінки до стіни: 6 шт.
- Болт М10: 4 шт
- Захисні накладки на М8: 34 шт
- Захисні накладки на М10: 4 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 62 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 25 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Шведська стінка |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 238 см |
| Довжина | 69 см |
| Ширина | 66 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Шведська стінка Качай Залізо АТАЛАНТ розбірна |
| Клас | Для дому, Професійні, Полупроф |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний, Сірий, Синій, Білий |
- Ціна: 13 100 ₴


