Топ
-13%






Шведська стінка Качай Залізо Sport розбірна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Шведська стінка Качай Залізо Sport розбірна
Характеристики:
- Д*Ш*В: 65*60*220 см
- Відстань між сходами: 20 см
- Діаметр турніку: 34 мм
- Діаметр ступенів: 38 мм
- Вага стінки: 32 кг
- Стандартний колір фарбування: чорний, сірий
- Відстань між стійками, їх висота, колір фарбування, діаметри робочих елементів тощо. параметри – можуть бути змінені за бажанням клієнта
- Дюбелі та гвинти для кріплення в стіну (4 шт 14*100) йдуть у комплекті
- Матеріал: труба профільна 60*60*2 мм

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 32 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 300 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 25 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Шведська стінка |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 см |
| Довжина | 65 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Шведська стінка Качай Залізо Sport розбірна |
| Клас | Для дому, Професійні, Полупроф |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний, Сірий |
- Ціна: 6 500 ₴
