Топ










Диск бамперний для кросфіта 10 кг Zelart
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Диск бамперний для кросфіта 10 кг Zelart
- Діаметр диска 450 мм
- Отвір 51 мм
- Для спортзалів і домашніх тренувань
- Диски виготовлені з високоякісного металу і відкалібровані відповідно з еталонним зразком, що виключає відхилення у зазначеному на них вазі.
- Структурна гума, яка покриває диски, служить своєрідним амортизуючим чохлом

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 10 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Покриття млинців | Гума |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Стан | Новий |
| Тип | Млинці |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Диск бамперний для кросфіту 10 кг Zelart |
| Клас | Професійні |
| Покриття дисків | Гума |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Бренд | Zelart |
| Кількість у комплекті | Один диск |
| Вага диска | 10 кг |
| Зовнішній діаметр дисків | 45 см |
- Ціна: 2 415 ₴
