Топ
-13%










Диск бамперний для кросфіту 2.5 кг Zelart
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Диск бамперний для кросфіту 2.5 кг Zelart
- Діаметр диска 450 мм
- Отвір 51 мм
- Для спортзалів і домашніх тренувань
- Зовні диск покритий товстим шаром міцної гуми, яка є своєрідним бампером. Вона захищає диски від корозії та відколів, зменшує шум під час їх складання, а також оберігає покриття спортзалу від пошкоджень.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Покриття млинців | Гума |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Стан | Новий |
| Тип | Млинці |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Диск бамперний для кросфіту 2.5 кг Zelart |
| Клас | Професійні |
| Покриття дисків | Гума |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Бренд | Zelart |
| Кількість у комплекті | Один диск |
| Вага диска | 2.5 кг |
| Зовнішній діаметр дисків | 45 см |
- Ціна: 900 ₴

