-24%








Диск на гриф 5 кг з діаметром 25 мм граниліт пофарбований
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Диск на гриф 5 кг з діаметром 25 мм граниліт пофарбований
Характеристика:
- Вага - 5 кг
- Загальний діаметр - 26 см
- Товщина - 4 см
- Посадкове отвір 25 мм
- В наявності диски з отвором під грифи діаметром 25,28,30,50 мм
- В отворі диска встановлена втулка, товщина стінок 2 мм
- По всьому периметру диска металеві вставки для більш міцної і довговічної служби

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Млинці |
| Конструкція | Цілісна |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Вага | 5 кг |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Диск на гриф 5 кг із діаметром 25 мм граніліт пофарбований |
| Клас | Для дому |
| Покриття дисків | Краска |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Матеріал дисків | Граніліт |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Сірий |
| Кількість у комплекті | Один диск |
| Толщина диска | 40 мм |
| Вага диска | 5 кг |
| Зовнішній діаметр дисків | 16 см |
- Ціна: 155 ₴
