Топ










Комплект 166 кг Штанга 98 кг + Гантелі набірні 2 по 34 кг металеві диски
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Комплект 166 кг Штанга 98 кг + Гантелі набірні 2 по 34 кг металеві диски
Основні характеристики штанги:
- Диск металевий 20 кг - 2шт.
- Диск металевий 15 кг - 2шт.
- Диск металевий 10 кг - 2шт.
- Гриф для штанги 180 см
- Вага грифа 8 кг
- Довжина місць під бліни: по 35 см
- Зовнішній діаметр блінів – 26 см
- Посадковий діаметр 25 мм

Основні характеристики гантелей:
- Вага двох гантелі: 68 кг. (2 шт по 34 кг).
- Диски - 8 по 5кг, 4 по 4кг, 4 по 2кг
- На одну гантель одягається 4 по 5кг, 2 по 4кг, 2 по 2кг
- Диски без фарбування.
- Гриф: 2 шт.
- Гайки: 4 шт.
- Довжина грифу: 42 см вага грифа 2 кг
- Діаметр грифа: 25 мм навісна зона, 28 мм робоча зона
- Матеріал грифів: сталь із насічкою під руки

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір штанга/гантелі |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Вага | 166 кг |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Замки | Гайка |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Комплект 166 кг Штанга 98 кг + Гантелі збірні 2 по 34 кг металеві млинці |
| Клас | Для дому, Полупроф |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Покриття дисків | Без покриття |
| Форма грифа | Прямий, короткий (для гантелей) |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Вага штанги | до 200 кг |
| Тип замка | Гайка |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Бренд | KZ |
| Замки (фіксація) | 6 |
| Матеріал грифа | Сталь |
- Ціна: 13 000 ₴





