Новинка








Диск металевий 5 кг на гриф 30 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Диск металевий 5 кг на гриф 30 мм
Диск 5 кг
- Діаметр диска 20 см
- Товщина 26 мм
- Отвір 30 мм
- Ціна вказана за один диск.
- Для спортзалів і домашніх тренувань
Металеві диски - надійне якість і доступна ціна!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Млинці |
| Конструкція | Цілісна |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Вага | 5 кг |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Диск металевий 5 кг на гриф 30 мм |
| Клас | Для дому, Полупроф |
| Покриття дисків | Без покриття |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Бренд | KZ |
| Кількість у комплекті | Один диск |
| Толщина диска | 26 мм |
| Вага диска | 5 кг |
| Зовнішній діаметр дисків | 20 см |
- Ціна: 500 ₴
