Новинка










Диск металевий для штанги 20 кг на гриф 30 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Диск металевий для штанги 20 кг на гриф 30 мм
Диск 20 кг
- Діаметр 300 мм
- Товщина 46 мм
- Отвір 31 мм
- Ціна вказана за один диск.
- Для спортзалів і домашніх тренувань

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Млинці |
| Конструкція | Цілісна |
| Посадковий діаметр | 30 |
| Вага | 20 кг |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Диск металевий для штанги 20 кг на гриф 30 мм |
| Клас | Для дому, Полупроф |
| Покриття дисків | Без покриття |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Срібло |
| Кількість у комплекті | Один диск |
| Толщина диска | 46 мм |
| Вага диска | 20 кг |
- Ціна: 1 700 ₴





