Бомба










Гантелі набірні 2 по 80 кг диски металеві без покриття
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
ВАЖЛИВО!!! При замовленні даного товару доставка буде коштувати близько 900гр, тому є 2 варіанти розрахунку:
1. частково наложкой, тобто передоплата 1000гр на карту банку, решта + доставка + наложка (а це 2% від суми +20грн комісія нової пошти), залишається при отриманні на пошті
2. повна передоплата, тоді при отриманні тільки оплата доставки, наложка не сплачується Новій Пошті за перерахування коштів
Гантелі набірні 2 по 80 кг диски металеві без покриття
ЦІНА ЗА ПАРУ!
МОЖНА ЗАМОВИТИ ОДНУ ШТУКУ!!
Характеристики:
- Вага двох гантелей: 160 кг (2 шт по 80 кг).
- Диски - 8 по 10 кг, 8 по 5 кг, 4 по 4 кг, 4 по 3 кг, 4 по 2 кг
- На одну гантель одягається 4 по 10 кг, 4 по 5 кг, 2 по 4 кг, 2 по 3 кг, 2 по 2 кг
- Диски без фарбування.
- Гриф: 2 шт.
- Гайки: 4 шт.
- Зовнішній діаметр дисків: 19 см
- Довжина грифа: 52 см, вага грифа 2.5 кг
- Діаметр грифа: 25 мм навісна зона, 28 мм робоча зона
- Матеріал накладки: сталь з насічкою під руки


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гантелі |
| Конструкція | Розбірна |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Вага | 160 кг |
| Тип грифа | Прямий |
| Замки | Гайка |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гантелі збірні 2 по 80 кг диски металеві без покриття |
| Діаметр грифа | 25 мм |
| Вага грифа | 2.5 |
| Макс. навантаження на гриф | 80 |
| Покриття дисків | Без покриття |
| Внутрішній діаметр дисків | 26 мм |
| Довжина грифа | 52 см |
| Тип замка | Гвинтовий |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Покриття грифа | Сталь |
| Бренд | KZ |
| Вага однієї гантелі | 80 |
| Основний колір | Сірий |
| Замки (фіксація) | 4 |
| Кількість у комплекті | Дві гантелі |
| Матеріал грифа | Сталь |
| Вага | 160 кг |
| Діаметр робочої зони для рук | 28 |
- Ціна: 11 500 ₴







