Топ
-13%






Диск прогумований 2.5 кг на гриф 50 мм TECHNOGYM диск металевий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Диск прогумований 2.5 кг на гриф 50 мм TECHNOGYM диск металевий
Характеристики диска
- Тип: Диск прогумований.
- Загальна вага: 2,5 кг.
- Покриття: поліуретан
- Посадковий діаметр: 51 мм.
- Колір чорний.
- Ціна вказана за 1 шт
- Диски виготовлені з металу промислового класу і покриті високоякісним поліуретаном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.5 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Покриття млинців | Гума |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Стан | Новий |
| Тип | Млинці |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Диск прогумований 2.5 кг на гриф 50 мм TECHNOGYM диски металевий |
| Клас | Професійні |
| Покриття дисків | Прогумовані |
| Внутрішній діаметр дисків | 51 мм |
| Матеріал дисків | Сталь, Полиуретан |
| Бренд | TECHNOGYM |
| Основний колір | Чорний, Сірий |
| Кількість у комплекті | Один диск |
| Вага диска | 2,5 кг |
- Ціна: 1 000 ₴
