Топ








Диск обгумований для олімпійської штанги 5 кг Рекорд диск сталевий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Диск обгумований для олімпійської штанги 5 кг Рекорд диск сталевий
- Діаметр диска 250 мм
- Товщина 28 мм
- Отвір 51 мм
- Ціна вказана за один диск.
- Для спортзалів і домашніх тренувань
Металеві диски - надійне якість і доступна ціна!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Покриття млинців | Гума |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Стан | Новий |
| Тип | Млинці |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Диск прогумований для олімпійської штанги 5 кг Рекорд-диск сталевий |
| Клас | Для дому, Полупроф, Професійні |
| Покриття дисків | Гума |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Бренд | Рекорд |
| Кількість у комплекті | Один диск |
| Толщина диска | 28 мм |
| Вага диска | 5 кг |
| Особливість дисків | Отвори для пальців |
| Зовнішній діаметр дисків | 250 мм |
- Ціна: 1 610 ₴
