Топ
-21%






Диск прогумований 20 кг на олімпійський гриф 50 мм диск металеві
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Диск прогумований 20 кг на олімпійський гриф 50 мм диск металеві
Характеристики диска
- Тип: Диск прогумований
- Загальна вага: 20 кг
- Діаметр диска 40 см
- Товщина бліна 3.2 см
- Покриття: Гума
- Посадочний діаметр: 51 мм
- Колір: Чорний
- Гарантія: 12 місяців
- Ціна вказана за 1 шт


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 20 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Покриття млинців | Гума |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Стан | Новий |
| Тип | Млинці |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Диск прогумований 20 кг на олімпійський гриф 50 мм-диск металевий |
| Клас | Для дому, Полупроф, Професійні |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Покриття | Гума |
| Товщина млинця | 3.2 см |
| Діаметр диска | 40см |
- Ціна: 3 600 ₴
