Хит продаж
-31%






Диск прогумований 5 кг на гриф 25 мм диск металевий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Диск прогумований 5 кг на гриф 25 мм диск металевий
Характеристики диска:
- Тип: Диск прогумований.
- Загальна вага: 5 кг
- Діаметр диска 21 см.
- Товщина бліна 2 см.
- Покриття: Гума.
- Посадковий діаметр: 26,5 мм.
- Колір: Чорний.
- Гарантія: 12 місяців.
- Ціна вказана за 1 шт.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Покриття млинців | Гума |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Млинці |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Диск прогумований 5 кг на гриф 25 мм диск металевий |
| Клас | Професійні, Полупроф |
| Покриття дисків | Прогумовані |
| Внутрішній діаметр дисків | 26,5 мм |
| Матеріал дисків | Сталь, Гума |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Кількість у комплекті | Один диск |
| Толщина диска | 20 мм |
| Вага диска | 5 кг |
| Зовнішній діаметр дисків | 21 см |
- Ціна: 900 ₴
