




Диск для олімпійської штанги 15 кг на гриф 50 мм сталевий фарбований
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Диск для олімпійської штанги 15 кг на гриф 50 мм сталевий фарбований
Диск 15 кг
- Діаметр диска 360 мм
- Товщина 30 мм
- Отвір 51 мм
- Ціна вказана за один диск.
- Протиударне фарбування.
- Для спортзалів і домашніх тренувань

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Стан | Новий |
| Тип | Млинці |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Диск для олімпійської штанги 15 кг на гриф 50 мм сталевий фарбований |
| Клас | Для дому, Полупроф, Професійні |
| Покриття дисків | Полімерна порошкова фарба |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Бренд | KZ |
| Кількість у комплекті | Один диск |
| Толщина диска | 30 мм |
| Вага диска | 15 кг |
| Особливість дисків | Протиударне фарбування |
| Зовнішній діаметр дисків | 360 мм |
- Ціна: 1 400 ₴
