Топ






Диски 10 кг на гриф 25 мм для гантелей металеві
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
- Діаметр диска 165 мм
- Товщина: 10 кг - 6 см
- Отвір 26 мм
- Ціна вказана за один кілограм.
- Для спортзалів і домашніх тренувань.
- Металеві диски - надійне якість і доступна ціна!


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Покриття млинців | Без покриття |
| Посадковий діаметр | 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Млинці |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Диски 10 кг на гриф 25 мм для гантелей металеві |
| Клас | Для дому, Полупроф |
| Покриття дисків | Без покриття |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Бренд | KZ |
| Зовнішній діаметр дисків | 16.5 см |
- Ціна: 720 ₴
