Топ
-11%










Диск для олімпійської штанги 20 кг на гриф 50 мм сталевий фарбований
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Диск для олімпійської штанги 20 кг на гриф 50 мм сталевий фарбований
Диск 20 кг
- Діаметр 450 мм
- Товщина 20 мм
- Отвір 51 мм
- Ціна вказана за один диск.
- Протиударне фарбування.
- Для спортзалів і домашніх тренувань

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Млинці |
| Конструкція | Цілісна |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Вага | 20 кг |
| Покриття млинців | Порошкова фарба |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Диск для олімпійської штанги 20 кг на гриф 50 мм сталевий фарбований |
| Клас | Для дому, Полупроф, Професійні |
| Покриття дисків | Полімерна порошкова фарба |
| Матеріал дисків | Сталь |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Синій |
| Кількість у комплекті | Один диск |
| Толщина диска | 20 мм |
| Вага диска | 20 кг |
| Особливість дисків | Протиударне фарбування |
- Ціна: 3 400 ₴
