Хит продаж
-22%






Диск композитний на олімпійський гриф 15 кг 51 мм з АВС покриттям
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Диск композитний на олімпійський гриф 15 кг 51 мм з АВС покриттям
Характеристики диска
- Діаметр диска 40 см, товщина: 5.5 см
- Внутрішній отвір 51 мм
- Диск покритий протиударним пластиком середньої жорсткості
- Не поб'є і не подряпає поверхню підлоги
- Наповнювач диска композитний кевларобетон (граниліт)
- Номінал ваги зазначений на кожному диску
- Похибка ваги 10 грам (мінімальні відхилення)
- Отвори дисків посилені ребрами жорсткості
- Колір чорний
- Доставляється у посиленій картонній упаковці
- В наявності диски вагою 1.25 - 2.5 - 5 - 10 -15 кг.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Покриття млинців | Пластик |
| Посадковий діаметр | 50 |
| Стан | Новий |
| Тип | Млинці |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Диск композитний на олімпійський гриф 15 кг 51 мм з АВС-покриттям |
| Клас | Для дому |
| Покриття дисків | Протиударний пластик |
| Внутрішній діаметр дисків | 51 мм |
| Матеріал дисків | Граніліт |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
| Кількість у комплекті | Один диск |
| Толщина диска | 55 мм |
| Вага диска | 15 кг |
| Зовнішній діаметр дисків | 40 см |
- Ціна: 650 ₴
