Проф
-25%




Стійка для блінів 50 мм Sport Профсерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Стійка для блінів 50 мм Sport Профсерія
Опис стійки
- На стійці є 6 посадкових місць під диски, загальним навантаженням до 500 кг, що чудово підійде для спортзалів середнього розміру.
- Довжина штиря для дисків: 250 мм (6шт)
- Виготовлена із 60х80 мм профільної труби
- Штирі для дисків виготовлені з нержавіючої сталі.
- Стандартний колір фарбування: сірий
- Колір фарбування тощо. параметри - можуть бути змінені за бажанням клієнта.
- Вага стійки: 35 кг
- Діаметр застосовуваних дисків - 50 мм.
- Матеріал посадочних місць - нержавіюча сталь
- Товщина металу – 3,5 мм.
- Покриття металу - порошкова полімерна фарба

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 35 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 500 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Стійка для млинців 50 мм Sport Профсерія |
| Клас | Професійний |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Сірий |
| Регулювання стійок | Немає |
| Покриття стійки | Порошкова фарба |
| Кількість посадкових місць | 6 |
| Матеріал стійки | Сталь |
- Ціна: 7 500 ₴
