ПРОФ
-7%


Стелаж для спортивного інвентаря Sport Профсерія розбірна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Стелаж для спортивного інвентаря Sport Профсерія розбірна
- Д*Ш*В: 210*45*160 см
- Стандартний колір фарбування: чорний
- Висота, довжина стелажу, колір фарбування тощо. параметри - можуть бути змінені за бажанням клієнта
- Вага стелажу: 90 кг
- Універсальний аксесуар дозволяє компактно розмістити диски для штанги, гирі та гантелі.
- Елементи модульного стелажу розраховані на великі навантаження і мають солідний запас міцності.
- Міцна та надійна конструкція
- Легке додавання
- Посилені рами
- Матеріал: Стійки 60х60х2мм
- Полиці 50х50х2мм + лист 3мм з армованою гумою.
- Для м'ячів труба ДК 25х3мм.
- Фарбування: порошкове
- Конструкція: горизонтальна (розбірна)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 90 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 600 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 45 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Стелаж для спортивного інвентарю Sport Профсерія розбірна |
| Клас | Професійні |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Сірий, Чорний |
| Покриття стійки | Порошкова фарба |
| Матеріал стійки | Сталь |
- Ціна: 26 000 ₴
