Топ
-10%








Стійки під штангу та жиму Sport-Top Профсерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Стійки під штангу та жиму Sport-Top Профсерія
Характеристики:
- Порошкове фарбування.
- Із заглушками для профілю.
- Кут нахилу: 7 градусів
- Д*Ш*В: 100 на 120 на 170 см
- Стандартний колір фарбування: сірий; чорний
- Максимальна відстань між стійками і їх висота, колір фарбування і т.п.параметри - можуть бути змінені за бажанням клієнта
- Максимальне навантаження 350 кг.
- Вага стійок 70 кг.
- Має 6 положень для грифу, ширина стандарту 120см для олімпійських грифів 2.2м.
- Регулювання висоти страховок зручне як для присідань, так і для горизонтального жиму штанги з гумовими накладками товщиною 5мм.
- Конструкція виготовлена з труби 80х60х2мм, всі місця, де проходять болти, розварені втулками це надає додаткової міцності та стійкості конструкції.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 70 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 350 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 176 см |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 120 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Стійки під штангу та жим Sport-Top Профсерія |
| Клас | Професійні |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Сірий, Чорний, Білий |
| Макс. навантаження на стійки | 350 кг |
| Регулювання стійок | Да |
| Покриття стійки | Порошкова фарба |
| Матеріал стійки | Сталь |
- Ціна: 18 000 ₴
