Топ
-10%








Стійки під штангу та жиму Sport Профсерія 60 на 60 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Стійки під штангу та жиму Sport Профсерія 60 на 60 мм
Характеристики:
- Порошкове фарбування.
- Із заглушками для профілю.
- Кут нахилу: 7 градусів
- Д*Ш*В: 160 на 122 на 176 см
- Стандартний колір фарбування: сірий; чорний
- Максимальна відстань між стійками і їх висота, колір фарбування і т.п.параметри - можуть бути змінені за бажанням клієнта
- Максимальне навантаження 350 кг.
- Вага стійок 70 кг.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 350 кг |
| Вага | 70 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 122 см |
| Висота | 176 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Стійки під штангу та жим Sport Профсерія 60 на 60 мм |
| Клас | Професійні |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Сірий, Чорний, Білий |
| Макс. навантаження на стійки | 350 кг |
| Регулювання стійок | Да |
| Покриття стійки | Порошкова фарба |
| Матеріал стійки | Сталь |
- Ціна: 18 000 ₴
