ПРОФ
-11%








Стійка для гантелей 2 метра на 10 пар Профсерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Стійка для гантелей 2 метра на 10 пар Профсерія
- Д*Ш*В: 70*200*75 см
- Підходить для зберігання гантелей з ручкою 11 см, і більш
- Стандартний колір фарбування: сірий, чорний, білий
- Висота, довжина стелажа, колір фарбування і т.п. параметри - можуть бути змінені за бажанням клієнта
- Вага стелажа: 49 кг
- Матеріал: Труба профільна 60*60*2 мм
- Стелаж призначений для зручного зберігання 10 пар гантелей загальною масою до 600 кг в умовах закритих приміщень.
- Обидві полки стелажа мають нахил в 15 градусів - для більш зручного знімання ваги
- Фарбування: порошкове
- Конструкція: горизонтальна (розбірна)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 49 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 600 кг |
| Призначення | Професійне |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 см |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 200 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Стійка для гантелей 2 метри на 10 пар Профсерія |
| Клас | Професійні |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Сірий |
| Покриття стійки | Порошкова фарба |
| Матеріал стійки | Сталь |
- Ціна: 10 500 ₴
