ПРОФ
-8%










Стійки під штангу та жиму похила профсерія 60 на 60 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Стійки під штангу та жиму похила профсерія 60 на 60 мм
Характеристики:
- Порошкове фарбування.
- Із заглушками для профілю.
- Кут нахилу: 7 градусів
- Д*Ш*В: 160 на 122 на 175 см
- Стандартний колір фарбування: сірий; чорний
- Максимальна відстань між стійками і їх висота, колір фарбування і т.п.параметри - можуть бути змінені за бажанням клієнта
- Також можлива установка додаткового обладнання для стійок: додаткових штирові для зберігання балонів (25мм, 28мм, 50мм)
- Максимальне навантаження 350 кг.
- Вага стійок 65 кг.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 350 кг |
| Вага | 65 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 122 см |
| Висота | 175 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Стійки під штангу та жим похила профсерія 60 на 60 мм |
| Клас | Професійні |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Сірий |
| Довжина: | 160 |
| Макс. навантаження на стійки | 350 кг |
| Регулювання стійок | Да |
| Покриття стійки | Краска |
| Матеріал стійки | Сталь |
- Ціна: 15 250 ₴
