-2%






Стійки під штангу зі страховкой профсерія 50 на 50 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Стійки під штангу зі страховкой профсерія 50 на 50 мм
Характеристики:
- Порошкове фарбування.
- Із заглушками для профілю.
- Відстань між стійками: регулюється від 30 см до 130 см
- Висота стартова майданчика для грифа над рівнем підлоги: регулюється від 93 см до 163 см (з кроком 3,5 см!)
- Висота страхових упорів над рівнем підлоги: 49 - 79 см (крок 2,5 см!)
- Д * Ш * В: 76 на 142 на (108-178) см
- Стандартний колір фарбування: сірий; чорний
- Максимальна відстань між стійками і їх висота, колір фарбування і т.п.параметри - можуть бути змінені за бажанням клієнта
- Також можлива установка додаткового обладнання для стійок: додаткових штирові для зберігання балонів (25мм, 28мм, 50мм); вбудовані бруси, діаметром 45 мм, з накаткою.
- Максимальне навантаження 350 кг.
- Вага стійок 45 кг.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 350 кг |
| Вага | 45 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 76 см |
| Ширина | 142 см |
| Висота | 178 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Стійки під штангу зі страховкою профсерія 50 на 50 мм |
| Клас | Професійні |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Сірий |
| Довжина: | 76 |
| Макс. навантаження на стійки | 350 кг |
| Регулювання стійок | Да |
| Покриття стійки | Краска |
| Матеріал стійки | Сталь |
- Ціна: 12 000 ₴
