-6%










Стійки під штангу 40 на 40 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Стійки під штангу 40 на 40 мм
Характеристики:
- Профіль - 40x40.
- Колір: чорний.
- Порошкове фарбування.
- З заглушками для профілю.
- Довжина 54 см.
- Висота основної конструкції 103 см.
- Макс висота стійок 176 см.
- Відстань між стійками: регулюється від 30 см до 130 см
- Висота стартового майданчика для грифа над рівнем підлоги: регулюється від 91 см до 166 см (з кроком 5 см)
- Максимальне навантаження 200 кг.
- Вага стійок 16 кг.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Вага | 16 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 54 см |
| Висота | 141 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Стійки під штангу 40 на 40 мм |
| Клас | Для дому |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина: | 54 |
| Макс. навантаження на стійки | 200 кг |
| Ширина | 141 |
| Регулювання стійок | Да |
| Покриття стійки | Краска |
| Матеріал стійки | Сталь |
- Ціна: 4 900 ₴
