Топ проф
-12%










Стійки під штангу зі страховкою та турніком 50 на 50 мм
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Стійки під штангу зі страховкою та турніком 50 на 50 мм
Характеристики:
- Профіль - 50x50.
- Колір: Чорний, сірий або комбінований.
- Порошкове фарбування.
- З заглушками для профілю.
- Висота основної конструкції 220 см.
- Ширина 120 см
- Максимальне навантаження 350 кг.
- Вага стійок 40 кг.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 350 кг |
| Вага | 40 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 220 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Стійки під штангу зі страховкою й турніком 50 на 50 мм |
| Клас | Для дому, Полупроф |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний, Сірий |
| Макс. навантаження на стійки | 350 кг |
| Регулювання стійок | Да |
| Покриття стійки | Краска |
| Матеріал стійки | Сталь |
- Ціна: 7 500 ₴
