Топ
-8%






Стійка для гантелей 1.2 м розбірна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Стійка для гантелей 1.2 м розбірна
- Довжина - 1.2 м;
- Вага - 40 кг;
- Профіль - 60х60;
- Товщина металу - 2мм.
- Висота 75 см
- Ширина 120 см х60 см
- Всі деталі високоякісних і зносостійкі.
- Конструкція стійки дозволить Вам взяти гантелю бажаного ваги найбільш швидко і легко.
- Колір чорний або білий
- Фарбування: порошкове
- Конструкція: горизонтальна (розбірна)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Вага | 40 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Висота | 75 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Стійка для гантелей 1.2 м розбірна |
| Клас | Для дому, Професійні |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Білий |
| Довжина: | 120 |
| Покриття стійки | Краска |
| Матеріал стійки | Сталь |
- Ціна: 5 800 ₴
