Топ
-9%










Гіперекстензія регульована Профсерія KZ-126
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гіперекстензія регульована Профсерія KZ-126
Характеристики:
- Регулювання нахилу від 45 градусів до горизонтального положення пружинним фіксатором.
- Рукоятки гумові.
- Регулювання упору стегон підходить під зріст 150-200см.
- Регулюється кут нахилу, основний кут 45 градусів та горизонтальне положення + проміжний кут, між 45град. та горизонтальним положенням.
- Подушки розмір 300х200мм.
- Поролон 120 кг/м.куб.
- Матеріал: труба 80х60х3мм.; 60х60х2мм
- Нержавіюча сталь 50х50х2мм.
- Платформа для ніг із листового металу 5мм, до якого кріпиться рифлений лист алюмінію.
- Всі рухомі частини виготовлені через підшипники, виключаючи люфти.
- Вага тренажера 45кг.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 45 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Призначення | Професійне |
| Особливості | Регулювання за висотою |
| Система навантаження | Вільний вага |
| Стан | Новий |
| Тип | Гіперекстензія |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 см |
| Довжина | 112 см |
| Ширина | 70 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Гіпертекстензія регульована Профсерія KZ-126 |
| Клас | Професійні |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Сірий, Чорний, Білий |
| Тип лави | Гиперэкстезия |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
- Ціна: 12 400 ₴




