-8%






Лавка Скотта Sport Профсерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка Скотта Sport Профсерія
Основні характеристики:
- Полімерне фарбування.
- Сидіння: 45-75 см (регулюється за кроком 2,5 см)
- Оснащений тримачем для штанги та регульованим сидінням, що дозволяє досягти максимально зручного положення та зняти навантаження з хребта.
- Кут нахилу парти: 40 градусів від вертикалі, забезпечує максимальне випрямлення руки та повну амплітуду рухів, водночас зменшуючи навантаження на лікті та нижню частину спини.
- Відстань між упорами, кут нахилу, колір оббивки, фарбування тощо. параметри - можуть бути змінені за бажанням клієнта.
- Обмеження по загальному навантаженні: 300 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Лава |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Вага | 35 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 84 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава Скотта Sport Профсерія |
| Клас | Професійні |
| Основний колір | Білий, Сірий, Чорний |
| Тип лави | З приставкою Скотта |
- Ціна: 12 000 ₴
