Топ
-11%










Кутова гіперекстензії Профсерія KZ-106 регульована
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Кутова гіперекстензії Профсерія KZ-106 регульована
Характеристики:
- Кут нахилу: 45 градусів
- Труба 80х60х3мм.
- Упор для стегон має регулювання вильоту, підходить під зріст 150см – 200см.
- Навантаження до 300кг, витримає будь-якого великого дядька.
- Потужна конструкція. Вага тренажера 40кг.
- Платформа під ноги з листа 5мм, розмір 300х450мм, до якої кріпиться лист з алюмінію.
- Рукоятки гумові, діаметр 28мм.
- Розмір подушок 300х200мм.
- Наповнювач подушок та валиків поролон щільністю 120м/м3.
- Для транспортування знімається упор для стегон та передня лапа (кріпиться на 4 болти 10х80мм)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гіперекстензія |
| Призначення | Професійне |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Система навантаження | Вільний вага |
| Особливості | Регулювання за висотою |
| Колір | Чорний |
| Вага | 40 кг |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Кутова гіперексенція Профсерія KZ-106 регульована |
| Клас | Професійні |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Сірий, Чорний, Білий |
| Тип лави | Гиперэкстезия |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
- Ціна: 8 500 ₴
