-5%






Лавка для гіперекстензії KZ-2 регульована
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для гіперекстензії KZ-2 регульована
Характеристики:
- Кут нахилу: 45 градусів
- Д*Ш*В: 110*52*(83-108) см
- Регулювання упорів для стегон дозволяє комфортно влаштуватися атлету з ростом від 150 до 195 см
- Відстань від платформи до верхнього краю подушки регулюється - від 79 до 118 см, з кроком в 5 см
- Стандартний колір оббивки: чорний;
- Стандартний колір фарбування: чорний;
- Вага тренажера: 16 кг
- Вага користувача - 150 кг
- Матеріал: Труба профільна 40*40*2; 50*50*2 мм
- Виробляється в 2 різних кольорах: Чорний, Білий.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гіперекстензія |
| Призначення | Домашнє |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Система навантаження | Вільний вага |
| Вага | 16 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 52 см |
| Висота | 83 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для гіперексенція KZ-2 Тренажери регульована |
| Клас | Для дому |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина: | 110 см |
| Тип лави | Для преса, Гиперэкстезия |
| Максимальне навантаження | 150 см |
- Ціна: 5 550 ₴
