Топ
-13%










Лавка для гіперекстензії Magnus регульована
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для гіперекстензії Magnus регульована
Характеристики:
- Гіперекстензія під кутом 45 градусів
- Регульована опора для ніг: 3-ступінчаста
- Регулювання підтримки: 5-ступінчаста
- Призначений для людей: ростом до 190 см
- Максимальна вага користувача 120 кг
- Розмір в зібраному вигляді 91 х 70 х 86 см
- Розміри в складеному вигляді 110 х 72 х 32 см
- Вага: 12 кг
- Виробляється в 2 різних кольорах: Чорний, Білий.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnus |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Гіперекстензія |
| Призначення | Домашнє |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Система навантаження | Вільний вага |
| Вага | 12 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 91 см |
| Ширина | 70 см |
| Висота | 86 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для гіперексенція Magnus регульована |
| Клас | Для дому |
| Бренд | Magnus |
| Основний колір | Білий, Чорний |
| Довжина: | 91 см |
| Тип лави | Для преса, Гиперэкстезия |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
- Ціна: 3 000 ₴


