

Лавка Скотта Altas Fitness АХ регульована
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка Скотта Altas Fitness АХ регульована
Характеристика тренажера:
- Матеріал: метал, PVC
- Розміри: 91*65*93 см
- Міцна металева рама
- Кут нахилу парти: 40 градусів
- Вага користувача: до 150 кг
Застосування:
- Кому: Атлетам середнього рівня підготовки і вище.
- Коли: В кінці тренування біцепсів. Перед підйомами гантелей на біцепс в лавці Скотта виконайте підйоми штанги на біцепс стоячи і/або підйоми гантелей на біцепс.
- Скільки: 3-4 сети по 10-15 повторень.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Лава |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Zelart |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 91 см |
| Ширина | 65 см |
| Висота | 93 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава Скотта Altas Fitness AC регульована |
| Клас | Для дому |
| Бренд | Zelart |
| Основний колір | Сірий |
| Довжина: | 91 |
| Тип лави | З приставкою Скотта |
| Кут нахилу парти | 40 градусов |
| Регулювання висоти | Да |
- Ціна: 7 500 ₴
