ПРОФ
-19%










Лавка для преса регульована Профсерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для преса регульована Профсерія
Характеристики лавки:
- Регульований нахил
- Регулюється пружинним фіксатором.
- Стандартний колір оббивки: чорний
- Стандартний колір фарбування: чорний
- Кут нахилу, висота, довжина лавочки, колір оббивки, фарбування і т. п. параметри можуть бути змінені за бажанням клієнта
- Вага лавки: 45 кг
- Матеріал: Труба профільна 80*60*3; 60*60*3 мм


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 45 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 300 кг |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Власна вага |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава для преса |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для преса регульована Профсерія |
| Клас | Для дому, Професійні |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Тип лави | Для преса |
| Максимальне навантаження | 300кг |
- Ціна: 8 500 ₴


