ПРОФ
-11%






Лавка для преса Римський стілець Профсерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для преса Римський стілець Профсерія
Характеристики тренажера:
- Розміри: Д*Ш*В: 120*50*70 см
- На цьому тренажері стопи, що тренується, фіксуються спеціальними м'якими валиками, які мають регулювання по висоті, підлаштовуючись під зростання будь-якого користувача.
- Тренажер має зручну та надійну конструкцію, яка створена з урахуванням особливості проведення спеціалізованих занять.
- Основний конструктив тренажера виготовлений з профільних труб 80х60х3мм
- Максимальне навантаження 250 кг.
- Вага тренажера: 40 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 40 кг |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна вага користувача | 300 кг |
| Призначення | Професійне |
| Система навантаження | Власна вага |
| Стан | Новий |
| Тип | Лава для преса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для преса Римський стілець Профсерія |
| Клас | Професійні |
| Бренд | KZ |
| Тип лави | Для преса |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
- Ціна: 8 500 ₴
