ПРОФ
-6%








Лавка для преса регульована ПрофСерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для преса регульована ПрофСерія
Характеристики тренажера:
- Розміри: Д*Ш*В: 140*100*110 см
- Кут нахилу регулюється від 20 до 40 градусів
- Основа сидіння виготовлено з фанери товщиною 15 мм, в якості наповнювача і оббивки використовується двошаровий пінополіуретан, стійкий до усадки і високоякісна штучна шкіра. Сидіння кріпляться до суцільної, металевої основи товщиною 3 мм
- Колір оббивки: будь-який під замовлення
- Колір фарбування: будь-який під замовлення
- Вага тренажера: 40 кг
- Матеріал: Труба профільна 80*60*3, 60*60*4



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лава для преса |
| Призначення | Професійне |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Система навантаження | Власна вага |
| Колір | Чорний |
| Вага | 40 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 см |
| Ширина | 100 см |
| Висота | 110 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для преса регульована ПрофСія |
| Клас | Професійні |
| Бренд | KZ |
| Довжина: | 140 |
| Тип лави | Для преса |
| Максимальне навантаження | 500 кг |
- Ціна: 13 500 ₴
