-4%










Лавка для преса регульована 20-40 градусів
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для преса регульована 20-40 градусів
Характеристики лавки:
- Розміри: Д*Ш*В: 127*48*87 см;
- Кут нахилу регулюється пружинним фіксатором - від 20 до 40 градусів від горизонталі
- Стандартний колір оббивки: чорний
- Стандартний колір фарбування: чорний
- Кут нахилу, висота, довжина лавочки, колір оббивки, фарбування і т. п. параметри можуть бути змінені за бажанням клієнта
- Вага лавки: 15 кг
- Матеріал: Труба профільна 50*50*2; 40*40*2



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лава для преса |
| Призначення | Домашнє |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Система навантаження | Власна вага |
| Колір | Чорний |
| Вага | 15 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 127 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 87 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для преса регульована 20-40 градусів |
| Клас | Для дому |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина: | 127 |
| Тип лави | Для преса |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
- Ціна: 3 500 ₴

