-13%






Лавка для преса пряма Magnus ергономічна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для преса пряма Magnus ергономічна
- Регульований кут нахилу спинки
- 5-ть ступенів регулювання кута нахилу лавки.
- Розміри основи: 105 х 27 см.
- Вага тренажера: 15 кг
- Макс. вага користувача: 150 кг
- Не ковзаючі ручки
- Спеціальна комфортабельна пружна ортопедична спинка
- Збільшені передня і задня опорні ніжки для кращої стійкості
- Складається для зберігання

Складені розміри:
- Зріст 128 см.
- Ширина 33 см.
- Товщина 20 см.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnus |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Лава для преса |
| Призначення | Домашнє |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Система навантаження | Власна вага |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 см |
| Ширина | 27 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для преса пряма Magnus ергономічна |
| Клас | Для дому |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина: | 105 |
| Тип лави | Для преса |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Вага | 15 |
- Ціна: 2 000 ₴
