Проф
-12%


Лавка французький жим Sport Профсерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка французький жим Sport Профсерія
Характеристики лавки:
-
Лава для французького жиму рекомендується для занять спортом у спортзалі і т. п. і призначена для виконання вправи «французький жим».
-
Вправа на лаві для жиму лежачи дає навантаження на внутрішній і середній пучок трицепса, ізолюючи при цьому триглаві м'язи.
-
Відстань між стійками, їх висота, довжина лавочки, колір оббивки, фарбування тощо. параметри - можуть бути змінені за бажанням клієнта
-
Вага лавочки: 50 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Лава + стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Максимальне навантаження | 400 кг |
| Вага | 50 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 43 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава французький жим Sport Профсерія |
| Клас | Професійні |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
| Тип лави | Довжина жиму, Зі стійками |
| Оббивка | екошкіра |
| Регулювання спинки | Немає |
| Макс. навантаження на стійки | 300 кг |
| Регулювання стійок | Да |
- Ціна: 15 000 ₴
