



Лавка для жиму сидячи Sport Професійна для залу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму сидячи Sport Професійна для залу
Характеристики лавки:
- Д*Ш*В: 115*125*165 см
- Кут нахилу спинки: 85 градусів
- Відстань між стійками, колір оббивки, фарбування і т. п. параметри можуть бути змінені за бажанням клієнта.
- Конструкція: розбірна
- Передбачено 3 положення для грифа, а також платформа для страхуючого.
- Вага лавки: 50 кг
- Матеріал: Труба профільна 80*60*3 мм

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Лава + стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Максимальне навантаження | 350 кг |
| Вага | 50 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 см |
| Ширина | 125 см |
| Висота | 165 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму сидячи Sport Професійна для залу |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний, Сірий, Білий |
| Ширина стійок | 125 см |
| Тип лави | Довжина жиму, Зі стійками |
| Оббивка | шкірвініл |
| Регулювання спинки | Немає |
| Регулювання стійок | Немає |
- Ціна: 15 000 ₴
