




Лавка універсальна з тренажерами TREX регульована
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка універсальна з тренажерами TREX регульована
Основні характеристики:
- Вага лавки: 22 кг
- Зріст користувачів: до 180 см
- Максимальне навантаження на лавку: 250 кг
- Максимальне навантаження на тяги: 40 кг
- Габарити лавки: 143 см х 135 см х 125 см
- Розміри сидіння: 30 см х 28,5 см х 4 см
- Розміри спинки: 25 см х 70 см х 4 см
- Сталеві профілі: 37 x 37 мм
- 4-ступінчастий регульований кут спинки (від 0 до 45)
- Приставка Скотта регульована
- Відстань між стійками: 60 см
- Регульовані стійки: 97,5 - 116 см

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trex |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Лава + стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Кут нахилу | 60 град. |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Вага | 22 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 143 см |
| Ширина | 135 см |
| Висота | 125 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава універсальна з тренажерами TREX регульована |
| Клас | Для дому |
| Основний колір | Чорний |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму, Зі стійками, З упором для ніг, З приставкою Скотта, З негативним кутом нахилу, Для жиму, Для жиму під нахилом, Баттерфляй |
| Профіль металу | 37 на 37 мм |
| Регулювання спинки | Да |
| Макс. навантаження на стійки | 150 |
| Регулювання стійок | Да |
- Ціна: 7 350 ₴

