Топ
-13%










Лавка тренувальна з партою Скотта Hop-Sport Pro регульована
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка тренувальна з партою Скотта Hop-Sport Pro регульована
Основні характеристики:
- Призначення: для домашнього використання, для самостійної збірки
- Розміри коробки: 1/2: 119x53x17 см
- Розміри коробки: 2/2: 53x43x23 см
- Вага: 39 кг
- Конструкція: сталь з порошковим покриттям
- Основний профіль: 50 х 50 мм
- Розміри розкладеної лавки: 195x140x120 см (Д x Ш x В)
- Розміри парти Скотта: 45х28 см
- Регулювання парти Скотта: макс. 87,5 см, 4 рівня
- Максимальне навантаження: 250 кг
- Макс. вага користувача: до 120 кг
- Розміри спинки: 80x28 см
- Розміри сидіння: 28x28 см
- Регулювання кута нахилу спинки: 7 рівнів
- Висота стійок: 92 - 112 см, 5 рівнів
- Відстань між стійками (внутрішня - зовнішня): 60,5 - 68 см
- Ширина задньої бази: 69,5 см

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Лава + стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Вага | 39 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 195 см |
| Ширина | 140 см |
| Висота | 120 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава тренувальна з партою Скотта Hop-Sport Pro регульована |
| Клас | Для дому, Полупроф |
| Основний колір | Чорний |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму, Зі стійками, З упором для ніг, Баттерфляй, З приставкою Скотта, Тягою, Для жиму, Для жиму під нахилом |
| Профіль металу | 50 х 50 мм |
| Регулювання спинки | Да |
| Макс. навантаження на стійки | 150 |
| Регулювання стійок | Да |
- Ціна: 15 900 ₴





