Топ
-13%










Лавка для жиму зі стійками Стандарт олімпійський регульована
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму зі стійками Стандарт олімпійський регульована
- Відстань між стійками: 120 см
- Висота штирів над рівнем підлоги: 85; 100; 115 см
- Висота спинки над рівнем підлоги: 45 см (в горизонтальному положенні)
- Змінний кут нахилу спинки: від 0 до +85 градусів
- Д*Ш*В: 110*121*124 см
- Стандартний колір оббивки: чорний
- Стандартний колір фарбування: чорний
- Відстань між стійками, їх висота, довжина лавочки, колір оббивки, фарбування і т. п. параметри можуть бути змінені за бажанням клієнта
- Вага лавки: 22 кг
- Матеріал: Труба профільна 40*40*2 мм
МОЖЛИВІСТЬ ДОКОМПЛЕКТАЦІЇ ЛАВКИ ПАРТОЮ СКОТТА ЗА ДОПЛАТУ 1300 ГРН

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Лава + стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Вага | 22 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 121 см |
| Висота | 124 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму зі стійками Стандарт олімпійський регульований |
| Клас | Для дому |
| Бренд | KZ |
| Основний колір | Чорний |
| Тип лави | Універсальна, Довжина жиму, Зі стійками |
| Оббивка | шкірвініл |
| Регулювання сидіння | Да |
| Регулювання спинки | Да |
| Регулювання стійок | Да |
| В основі профіль | 40х40 мм |
- Ціна: 6 700 ₴




