ПРОФ
-10%










Лавка для жиму та стійки під штангу зі страховкою ПрофСерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка для жиму та стійки під штангу зі страховкою ПрофСерія
Двостороння лавка, що регулюється
- Висота: 50 см
- Ширина: 55 см
- Довжина: 130 см/156 см (під кутом 0° спинки)
- Вага: 44 кг
- Регулювання сидіння: 4 рівні
- Регулювання спинки: 5 рівнів
- Максимальне навантаження: 400 кг
- Профіль конструкції: 80х60, 60х60, 50х50, 60х30мм
- Пофарбована порошковою фарбою

Багаторівневі стійки під штангу
Стійка для присідань зі страховкою, підходить для будь-якого зростання людини. Товщина гаків під гриф 6мм. Д*Ш*В: 160*122*176 см. Відстань між упорами, кут нахилу, колір фарбування тощо. параметри - можуть бути змінені за бажанням клієнта.
- Тип стійок: комбіновані
- Профіль рами 80х60 мм
- Висота: 176 см
- Ширина: макс. 122 см
- Довжина: 160 см
- Вага: 70 кг
- Максимальне навантаження: 400 кг
- Матеріал: сталь
- Оздоблення: порошкове фарбування

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Лава + стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Максимальне навантаження | 400 кг |
| Вага | 114 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 156 см |
| Ширина | 122 см |
| Висота | 176 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава для жиму та стійки під штангу зі страховкою Проф Серія |
| Клас | Професійні |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний |
| Довжина: | 156 |
| Ширина стійок | 122 см |
| Тип лави | Довжина жиму, Зі стійками |
| Висота стійок | 176 см |
| Профіль металу | 80х60, 60х60, 50х50, 60х30 мм |
| Оббивка | шкірвініл |
| Регулювання спинки | Да |
| Макс. навантаження на стійки | 400 |
| Регулювання стійок | Да |
- Ціна: 28 000 ₴


