ПРОФ
-6%








Лавка горизонтальна міні комплект Профсерія
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги:
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Гарантія якості
Обмін та повернення
Конкурентна ціна
Консультація на найвищому рівні
Система знижок на наступні покупки
Лавка горизонтальна міні комплект Профсерія
Характеристики лавки:
- Відстань між стійками: 120 см (під олімпійський гриф 2.2 м)
- Висота спинки над рівнем підлоги: 45 см
- Д*Ш*В: 110*121*114 см
- Розмір м'якої частини: 110*28 см
- Стандартний колір оббивки: чорний
- Стандартний колір фарбування: сірий; чорний
- Відстань між стійками, їх висота, довжина лавочки, колір оббивки, фарбування і т.п. параметри - можуть бути змінені за бажанням клієнта;
- Вага лавочки: 28 кг
- Матеріал: Труба профільна 60*60*2 мм


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Професійне |
| Тип | Лава + стійка |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Вага | 28 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 114 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Лава горизонтальна мінікомплекс Профсерія |
| Клас | Професійні |
| Бренд | Качай Залізо |
| Основний колір | Чорний, Сірий |
| Довжина: | 110 |
| Ширина стійок | 121 см |
| Тип лави | Довжина жиму, Зі стійками |
| Висота стійок | 114 |
| Оббивка | шкірвініл |
| Регулювання спинки | Немає |
| Макс. навантаження на стійки | 300 кг |
| Регулювання стійок | Да |
- Ціна: 5 900 ₴
